Wypożyczanie samochodów online - prostsze, niż myślisz!

Wypożyczanie samochodów to najwygodniejsze rozwiązanie dla planujących podróż, chcących rozwiązać swoje problemy komunikacyjne czy osób, którym potrzebny jest tymczasowy środek lokomocji. Nic zatem dziwnego, że usługa ta staje się tak popularna w naszym kraju. Jeśli zależy Ci na niższych cenach i większej dostępności powinieneś rozważyć wypożyczenie samochodów online.

Wypożyczenie auta – dlaczego online?

Być może myśląc o wypożyczeniu samochodu w Warszawie, przed oczami masz obraz stacjonarnej wypożyczalni, w której pytasz o dostępne pojazdy, negocjujesz cenę i, po podpisaniu umowy i opłaceniu pojazdu, zadowolony odjeżdżasz w dalszą podróż. W ten sposób do niedawna funkcjonowała większość wypożyczalni. Taka sytuacja uległa jednak zmianie i dzisiaj większość umów podpisywanych jest online – tak również działa niemal każda wypożyczalnia aut Warszawa. Choć podpisywanie umowy w sieci może wydawać się kolejnym, niepotrzebnym obowiązkiem, w rzeczywistości jest znacznym usprawnieniem. Dlaczego?

Podpisując umowę na wynajem samochodu z wyprzedzeniem, mamy pewność, że po przylocie (bądź przyjeździe na miejsce docelowe) będzie on już na nas czekał. Unikamy zatem stresu związanego z poszukiwaniem odpowiedniego pojazdu i ewentualnym brakiem aut w wypożyczalni (co również się zdarza). Zatwierdzenie i opłacenie umowy przed przyjazdem to również sposób na niższe opłaty – w większości przypadków opłacając samochód z wyprzedzeniem, zapłacisz znacznie mniej, niż podczas wynajmowania „tu i teraz” samochodu.

Wypożyczanie auta online – jak to zrobić?

Jeśli chcesz zarezerwować samochód przez internet, to powinieneś zacząć od odwiedzin strony internetowej wybranej wypożyczalni. Godna polecenia wypożyczalnia aut Warszawa to Fleetcorp – znajdziesz w jej ofercie szeroką gamę samochodów, w niemal wszystkich kategoriach – od małych aut miejskich, aż po luksusowe pojazdy.

Na stronie znajdziemy formularz, w którym musimy podać datę i godzinę odbioru samochodu, miejsce, z którego go odbierzemy, okres, na jaki chcemy wynająć pojazd, markę i model (ewentualnie klasę samochodu), a następnie otrzymamy cenę wyjściową wynajmu. Później będziemy mogli dokupić opcje dodatkowe, jak np. rozszerzone ubezpieczenie (co jest wysoce rekomendowane), foteliki dla dzieci, GPS, czy uchwyt na telefon. Ukaże nam się końcowa cena wynajmu – po jej zaakceptowaniu zostaniemy przeniesieni do panelu płatności (kartą), po której zrealizowaniu otrzymamy numer rezerwacji – to właśnie on, obok naszych osobistych dokumentów, będzie wymagany do odbioru pojazdu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here