Manicure na jesień 2019! Poznaj najnowsze trendy od MylaQ!

Jesień wkracza w decydującą fazę. Letnie sukienki, baleriny i espadryle musimy z żalem odstawić do szafy. Czas na ciepłe szale, czapki, botki i grubsze płaszcze. Jesień nie oznacza jednak nudy w modzie. Swój wyjątkowy look możesz pokazać między innymi dzięki wyjątkowej stylizacji paznokci. Jak zrobić to efektownie? Poznaj najnowsze trendy od MylaQ!

Subtelne dodatki

Jesień stanie pod znakiem subtelnych dodatków na paznokciach. Modna będzie odrobina brokatu, delikatne kropeczki, blank space oraz różnokształtne kreski. Ten trend widać już wśród instagramowych influencerek, a lada dzień zobaczysz go również wśród koleżanek z pracy. Na paznokciach znajdziesz również ciekawe elementy 3D, takie jak koraliki, perełki, dżety, cekiny, gwiazdki, kwiatki i inne. Wszystko jednak z umiarem. Kosmetyczki pozostaną raczej przy jednym dodatku, a nie całej gamie różnorodnych elementów.

Zaskakujący minimalizm

Chociaż atrakcyjną stylizacją paznokci podkreślamy nasz wygląd, eksponujemy ubiór i tworzymy z nich swoistą biżuterię, tej jesieni będą dominowały raczej minimalistyczne propozycje. Nie będzie drastycznej różnorodności kolorów, kształtów i barw. Paznokcie pozostaną stonowane i delikatne. Jesienne trendy należałoby określić mianem szlachetnej i dyskretnej elegancji. Nie oznacza to jednak, że panie, które uwielbiają zaszaleć przy stylizowaniu swoich paznokci, będą zawiedzione. Jesień ma w tym zakresie wiele do zaoferowania. Na pewno też w doborze odpowiedniego lakieru i dodatków pomoże marka MylaQ.

Subtelna kolorystyka

Jesienią warto też postawić na stonowaną, subtelną kolorystykę. Influencerki i profesjonalne manicurzystki proponują przede wszystkim barwy pastelowe i odcienie nude. Te kolory uzupełnione są natomiast o abstrakcyjne wykończenia, nieoczywiste akcenty oraz groteskowe i zabawne dodatki. Złote liście a la grecka bogini na naturalnym kolorze paznokcia? A może czarno-beżowy miks wykonany na paznokciu pół na pół z kolorem nude? To wszystko będzie na topie jesienią.

Pole do popisu dla artystycznych dusz

Jesienią zatem paznokcie będą tworzyły małe dzieła sztuki. To duże wyzwanie dla kosmetyczek i manicurzystek, a także kobiet, wykonujących kompozycje hybrydowe amatorsko. Im bardziej oryginalny wygląd paznokci, tym lepiej. Im więcej niestandardowych wzorów i połączeń kolorystycznych, tym atrakcyjniejsza będzie Twoja stylizacja. Potrzebujesz w tym zakresie inspiracji? Sprawdź nasze jesienne stylizacje na MylaQ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here