Jak sprawdzić ile zostało doładowań w plus?

Telefon jest w dzisiejszych czasach nieodzownym elementem każdego człowieka. Jeszcze niedawno liczba dostępnych odbiorników była bardzo ograniczona, a próba rozmowy z drugą osobą, znajdującą się w innym mieście, bardzo długo trwała. Dzisiaj już nie ma takiego problemu. Prawie każdy człowiek na świecie posiada telefon. Służy on już nie tylko rozmowom z innymi ludźmi, ale za jego pomocą można również wysyłać wiadomości tekstowe, lub zdjęcia.

Dzięki telefonowi komórkowemu mamy stały dostęp do internetu, co niewątpliwie ułatwia nam życie codziennie. Możemy sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej, określić drogę do wpisanego adresu, czy odnaleźć przepis na zupę pomidorową. Telefon z dostępem do internetu zastąpił nam mapę, książkę kucharską, notatnik, budzik, czy wszelakie poradniki. To zadziwiające, ile funkcji może się zmieścić w jednym urządzeniu.

Firm zajmujących się produkcją telefonów komórkowych jest bardzo dużo. Każda z nich co chwilę wprowadza na rynek nowe ulepszenia i udogodnienia dla użytkownika. Walka o uwagę klienta trwa każdego dnia.

Przeciętny Polak, co dwa lata zmienia aparat komórkowy. Wynika to z tego, że średnio co dwa lata firmy wprowadzają na rynek telefony, które w wielu aspektach są lepsze od poprzednich modeli.

Okres dwóch lat uwarunkowany jest również czasem, na jaki podpisujemy umowę w operatorem sieci komórkowej.

Wybór operatorów jest bardzo duży, każdy z nich, chcąc przyciągnąć klienta, oferuje coraz to lepsze warunki umowy.

Klient może zdecydować się na wybór abonamentu, lub na comiesięczne doładowywanie konta, zakupioną w sklepie, lub kiosku kartą.

Decydując się na konkretną firmę, trzeba wziąć pod uwagę ogólny comiesięczny koszt, jaki płacimy w postaci abonamentu, lub za kartę, liczbę darmowych minut, SMS’ów, MMS’ów, pakiet internetu, oraz koszt powyższych elementów, za które będziemy musieli zapłacić po przekroczeniu darmowego limitu.

Powyższą umowę klient podpisuje na konkretny okres czasu. Zazwyczaj jest to 24 lub 36 miesięcy. Po upływie tego okresu może przedłużyć umowę, ubiegać się o jej lepsze warunki lub zmienić operatora.

Wiele osób nie pamięta dokładnej daty rozpoczęcia okresu umowy.Lecz w bardzo prosty sposób można to sprawdzić.

Jak sprawdzić ile zostało doładowań w plus?

Najprostszym sposobem na sprawdzenie ilości zasileń jest wysłanie SMS’a do operatora sieci.

Należy wysłać wiadomość SMS o treści „PZ”, pod numer 2585 i w odpowiedzi otrzymamy dokładną liczbę zasileń, które musimy zrobić do zakończenia umowy.
Koszt takiej wiadomości wynosi 0,29 zł.

Kolejnym sposobem sprawdzenia ilości doładowań jest wizyta w salonie sieci plus. Tam, konsultant, za pomocą komputera, w szybki i prosty sposób może sprawdzić jakie mamy warunki umowy, oraz ile czasu pozostało do jej zakończenia.

Decydując się na usługi operatorów sieci komórkowej, należy sprawdzić wszystkie opcje dostępne na rynku. Warto porozmawiać ze znajomymi o ich spostrzeżeniach na temat firm, oraz wybrać się do salonu telefonii komórkowej. Tam profesjonalnie przeszkolony personel zapozna nas z najlepszą ofertą, dostępną teraz na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here