Nadzieja dla włosów

Włosy to podstawowy element wyglądu człowieka, na którego podstawie tworzy się pierwsze wrażenie. Nic więc dziwnego, iż ludzie pragną zdrowych i gęstych włosów. Wiele osób cierpi jednak na poważne problemy z włosami, wielu mężczyzn i spora ilość kobiet cierpi nawet na proces łysienia, który może stać się nawet przyczyną depresji. Jak więc poprawić stan swoich włosów? Na to pytanie odpowiada poniższy artykuł.

Uzupełnianie włosów Warszawa

Liczni pacjenci, zanim trafią pod opiekę specjalistów zajmujących się problemami włosów i skóry głowy próbują ratować sami swoje włosy. Stosują więc płyny na porost włosów, odżywki i płyny wzmacniające poprawiają ich jakość na krótki czas lub w ogóle nie widzą rezultatów. Czasem wręcz przeciwnie – skóra głowy przeżywa przez takie środki chemiczne prawdziwe katusze.

Lepszą a przede wszystkim bezpieczniejszą metodą jest sposób znany jako uzupełnianie włosów warszawa. Polega on na wszczepianiu w wierzchnią warstwę skóry głowy – mikroskórę – permanentnych cebulek włosów. Metoda nie daje włosów na zawsze, ale pozwala przez pewien czas cieszyć się dobrą fryzurą naturalnych włosów. Metodę tę ukochali celebryci i aktorzy stosując ją chętnie nie tylko na co dzień, ale i niekiedy do filmowych ról.

Transplantacja włosów warszawa

Jeśli jednak sytuacja jest poważna, proces łysienia przebiega w szybkim tempie należy zastosować poważniejszą, zapewne droższą, ale skuteczniejszą metodę, jaką jest transplantacja włosów warszawa. Zabieg ten właściwie ma dwie nazwy niekiedy określa się go też jako przeszczep włosów warszawa. Sekret skuteczności metody polega na stosowaniu SAFER czyli nowoczesnego urządzenia pozwalającego na technikę wszczepu żywych cebulek włosów w miejsca na skórze gdzie całkowicie już zaginęły. Chodzi tu o przeszczep pojedynczych zespołów mieszkowych. Jest to możliwe dzięki pneumatycznym głowicom, dzięki którym można wstrzelić mieszek włosa prosto w oczekiwanie miejsce. Przeszczep włosów warszawa bierze nazwę od rewolucyjnej techniki przeszczepu i jedynego miasta w Polsce gdzie taki przeszczep się wykonuje, czyli właśnie Warszawy.

Dzięki tego typu transplantacji można wszczepiać włosy nie tylko w skórę głowy. SAFER umożliwia przywrócenie włosów klatki piersiowej, owłosienia łonowego, brody, wąsów, brwi oraz rzęs. SAFER to metoda eliminująca wszelkie wady dawnych systemów przeszczepowych znanych jako STRIP czy FUE. Poprzednie metody generowały ból a blizny po przeszczepie długo się goiły. SAFER oferuje szybkie gojenie się ran i dobry efekt końcowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here