Artykuły dla zwierząt

0
824

Zdecydowana większość ludzi kocha swoich czworonożnych przyjaciół, chce zapewnić im wszystko co najlepsze. Oprócz pełnych miseczek z jedzeniem i wygodnego posłania psy, koty i inne zwierzęta domowe potrzebują przeróżnych gadżetów i zabawek. Czy wiesz ile różnych akcesoriów możesz kupić swoim pupilom? Przekonaj się sam z czego najbardziej ucieszy się Twój zwierzak!

Rodzaje artykułów

Różnorodność artykułów dla zwierząt zapewnia właścicielowi zaspokojenie wszystkich potrzeb swojego pupila. Obecnie na rynku możesz znaleźć praktycznie wszystko, zaczynając na zwykłym posłaniu dla psa, a kończąc na automatycznej łopatce do zbierania psich odchodów. Na pewno nie udałoby się wymienić wszystkich gadżetów przeznaczonych dla naszych czworonożnych przyjaciół. Akcesoria dla zwierząt to między innymi: aplikator do podawania tabletek, drapaki dla kotów, furminatory, grzebienie, gryzaki, interaktywne zabawki, obroże, maty pod kuwetę dla kotów, szczoteczka do czyszczenia zębów, smycze, rękawice do czesania i wiele, wiele innych. Jak sam widzisz produktów jest ogrom, od Ciebie zależy co w danym momencie może Ci się przydać.

Artykuły dla zwierząt – zastosowanie

Posiadanie różnorodnych akcesoriów dla Twojego pupila zapewni i jemu i Tobie wiele pozytywnych doznań. Oprócz artykułów dla zwierząt, które będziesz używał w domu, bardzo przydatne okażą się te, które zabierzesz ze sobą w podróż czy na spacer. Biodegradowalne worki na psią kupę okażą się doskonałym rozwiązaniem podczas przechadzki w parku. Kaganiec i smycz uratują Cię przed niejedną przykrą sytuacją z udziałem innego psa i jego opiekuna. Sztuczna kość będzie jednocześnie wspaniałą formą zabawy dla czworonożnego przyjaciela i doskonałą nagrodą. Ponadto nie będziesz musiał się martwić o ubrudzenie tapicerki w samochodzie, jeżeli weźmiesz ze sobą specjalny pokrowiec ochronny na siedzenie samochodowe.

Artykuły dla zwierząt – cennik

Ceny artykułów dla zwierząt są różne, zależne od ich zastosowania, wykonania i pochodzenia. Najtańsze są pojemniki na woreczki na psią kupę, te dostaniesz w cenie około 3 złotych, przy czym za pakiet 45 woreczków będziesz musiał zapłacić około 30 złotych. Trochę droższe okazują się butelki turystyczne z miską dla psa czy kota, bo kosztują od 40 do 60 złotych. Dobra smycz to wydatek rzędu 100-250 złotych. Furminatory i szczotki do sierści zakupisz za około 40 złotych. Kaganiec i mata pod kuwetę dla kota są w podobnych cenach – również około 40 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here