Jak poderwać dziewczynę na fb?

Facebook stał się obecnie głównym medium społecznościowym, na którym nie tylko młodzi ludzie spędzają bardzo wiele czasu. Oczywiście wiele się mówi o nowoczesnych uzależnieniach i negatywnym wpływie Facebooka na ludzkie życie, ale też nie należy przesadzać i zdawać sobie sprawę, że wszystko jest dobre w odpowiednich ilościach. Facebook może być dobrą metodą na poznawanie nowych ludzi, a potem przenoszenie znajomości do świata realnego i nabywanie wartościowych relacji.

W dzisiejszym świecie Facebook może być też dobrą metodą do tego, aby spróbować znaleźć dziewczynę. Często nawiązywanie relacji w świecie wirtualnym jest dużo prostsze dla chłopaka aniżeli zrobienie tego w realu. Oczywiście niektórzy mogą nazwać to tchórzostwem, aczkolwiek podbijanie w świecie realnym faktycznie może być trudne, zwłaszcza jeśli dziewczyna cały czas przebywa w towarzystwie swoich znajomych np. w szkole czy na uczelni. Napisanie któregoś wieczora na Facebooku jest więc w tym wypadku metodą lepszą i wydaje się, mniej stresującą. Możliwe, że to zaprzeczenie klasycznego „podrywania”, ale swoisty znak naszych czasów.

Wiele osób zastanawia się jak poderwać dziewczyne na fb, ponieważ wbrew pozorom wydaje się to bardzo trudne. Oczywiście wiele mężczyzn, którym się to udało będą zawsze twierdzić, że to było niezwykle proste, ale zwłaszcza bardziej nieśmiali chłopacy mają z tym duży problem. Przede wszystkim jednak, pisząc do dziewczyny na Facebooku trzeba mieć na konwersację jakikolwiek pomysł. Nie można oczekiwać, że to ona nada tematy do rozmów – nawet jeśli odpisze, to raczej będzie oczekiwała, że skoro napisała druga osoba, to ona będzie z początku nadawała tempo rozmowie. Odpadają klasyczne teksty „hej co tam” „hej co robisz” – one nie są w żadnej mierze interesujące. Warto od razu nawiązać do danego wydarzenia, uderzyć w jakąś wspólną pasję, słowem, nawiązać temat na coś, co nas łączy. Nawet jeśli wcześniej nie rozmawialiśmy z daną dziewczyną w świecie realnym to skoro do niej piszemy, z pewnością zrobiliśmy wcześniej drobny research i coś tam o niej wiemy. W sytuacji kompletnej pustki w głowie lub małej ilości informacji o dziewczynie, zagadać można chociażby o szkołę – do jakiej klasy chodzi ta druga osoba. Można powymieniać się opiniami na temat szkoły, do której się wspólnie uczęszcza, może nawet znajdzie się wspólnych nauczycieli bądź znajomych.

Oczywiście temat szkoły czy uczelni powinien być raczej tylko i wyłącznie początkowy, bo omawianie prozy codziennego życia może się szybko znudzić. Warto w rozmowie wychwycić jakąś ciekawszą aktywność, jaką lubi robić owa dziewczyna i porozmawiać o czymś, co faktycznie bardzo ją interesuje. Możliwe, że uda się znaleźć wspólny język, a nawet przenieść rozmowę do świata realnego. Przecież konwersacja na Facebooku nie może zastąpić prawdziwej zwyczajnej rozmowy na randce i warto podczas pisania dążyć właśnie do spotkania. Nachalnym być nie można, ilość czasu też jest rzeczą raczej bardzo indywidualną, ale dobrze wyczuć moment za zaproponowanie wyjścia ze znajomością poza Facebooka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here