Nowoczesne myjnie fryzjerskie

Salon fryzjerski musi być odpowiednio dostosowany do nowoczesnych standardów. Klient wchodząc do salonu, powinien czuć się przyjemnie. Dlatego każdy fryzjer powinien zadbać nie tylko o swoje umiejętności, ale także o nowoczesne wyposażenie. Jednym z ważniejszych elementów jest myjnia fryzjerska. Jak ją wybrać?

Myjnie fryzjerskie do małych i dużych salonów

Myjnia fryzjerska jest obowiązkowym wyposażeniem każdego salonu. Bez niej fryzjer nie będzie mógł umyć głowy klientowi, a przecież bez mycia nie ma strzyżenia i farbowania. W niewielkim salonie wystarczy zamontować jedną misę, w większym można postawić dwie lub nawet trzy.

W zależności od wielkości salonu, na rynku dostępne są dwa rodzaje myjni fryzjerskich. Pierwsza z nich jest opcją mobilną, która najlepiej nadaje się do niewielkich zakładów. Myjnia fryzjerska zintegrowana składa się z fotela i misy. Jest to zestaw dość duży i zazwyczaj montuje się go na stałe w salonie. Jest za to znacznie wygodniejszy od wersji mobilnej.

Myjnie fryzjerskie zintegrowane

Urządzając salon fryzjerski, należy zwrócić uwagę na design i wygodę. Fryzjer musi mieć dobry dostęp do klienta oraz do wszelkich kosmetyków i narzędzi niezbędnych podczas pracy. W dobrym salonie musi znaleźć się myjnia fryzjerska zintegrowana.

Myjka zintegrowana składa się z fotela, misy, baterii prysznicowej oraz przyłącza do wody. Jest duży wybór różnych modeli, dzięki czemu taką myjnię możemy z łatwością dopasować do każdej aranżacji. Do większego salonu fryzjerskiego można wybrać myjnię dwuosobową. Ważne jest to, aby fotel wyposażony był w podłokietniki oraz podnóżek. Takie rozwiązanie jest wygodniejsze dla klienta.

Na co zwrócić uwagę wybierając myjnię fryzjerską?

Myjnie fryzjerskie występują w wielu ciekawych wzorach, dzięki czemu można stworzyć nowoczesny design w salonie. Wybierając myjnię, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania baterii prysznicowej. Będzie ona używana bardzo często, dlatego powinna być solidna i wytrzymała. Ważny jest także wysokiej jakości wąż.

Można wybrać myjkę fryzjerską z półką, dzięki której w salonie będzie więcej miejsca do przechowywania kosmetyków. Ciekawym rozwiązaniem jest fotel z masażem wibracyjnym, który uspokoi i zrelaksuje każdego klienta.

Myjnie fryzjerskie dostępne są w ofercie Beautysystem.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here