Sposób na pieniądze

Programy partnerskie to domena wielu firm. Zachęcają one nas różnymi punktami czy bonusami do tego, aby skorzystać z ich usług. Niektóre są opłacalne bardziej, niektóre mniej. Najbardziej popularne są te z dużych stacji benzynowych. W najlepszych programach, łatwo możemy otrzymać atrakcyjne nagrody takie jak odkurzacze, roboty kuchenne czy doładowania do telefonu. Zbieranie punktów jest długie i żmudne, ale nagrody mogą być atrakcyjne. Takie programy są atrakcyjne najbardziej wtedy gdy na przykład prowadzimy firmę i na danej stacji tankujemy kilka pojazdów każdego dnia – wtedy nagrody można zgarnąć całkiem szybko.
Popularny jest program partnerski w firmie Orange, pozwala on zbierać punkty do specjalnej skarbonki. No cóż, skarbonka jednoznacznie kojarzy się z gromadzeniem pieniędzy, rodzi więc pytanie: jak wyciągnąć pieniądze ze skarbonki orange? Otóż czeka na nas smutna wiadomość. Niestety nie da się z tego zrobić. Musimy zarobić pieniądze w inny sposób – sposobów jest wiele.
Można na przykład zająć się wyprowadzaniem psów. Taka działalność jest modna szczególnie na dużych osiedlach, gdzie zamieszkuje wiele psów różnych ras. Ludzie często nie mają czasu ani siły na wyprowadzanie swojego pupila, więc chętnie oddadzą ten obowiązek komuś innemu za drobną sumę pieniędzy. Możemy wyprowadzać kilka psów jednocześnie, mnożąc nasze zarobki. Przy okazji nawdychamy się świeżego powietrza, a więc połączymy przyjemne z pożytecznym. To samo dotyczy się wynoszenia śmieci. Nikt nie lubi wynoszenia ciężkich worków, szczególnie gdy towarzyszy temu przykry zapach. Na pewno wielu ludzi jest gotowych dobrze zapłacić za to, żeby ktoś zrobił to za nich. Taka aktywność będzie dobra dla ludzi chcących schudnąć kilka kilogramów. Nie korzystając z windy, spalimy wiele kalorii chodząc z workami od mieszkania do śmietnika. Jeśli już jesteśmy przy śmietnikach, można w nich znaleźć naprawdę wiele skarbów. Ludzie czasami przypadkowo wyrzucają złotą biżuterię albo drogą elektronikę. Najczęściej będą to jednak zwykłe aluminiowe puszki, które sprzedamy w lokalnym skupie złomu. Najlepiej zlokalizować okolice, w której mieszkańcy spożywają dużo piwa.
Popularny sposób na dorobienie kilku złotych to praca w charakterze ochroniarza na lokalnych imprezach sportowych. Jest to dosyć ryzykowne zajęcie ponieważ podczas takich wydarzeń często dochodzi do bójek pomiędzy pseudokibicami, ale jeśli akurat trafimy na spokojne spotkanie to w łatwy sposób zarobimy nawet kilkaset złotych. W przypadku ligi piłkarskiej, spotkania odbywają się co tydzień, więc możemy uczynić sobie z tego stałe źródło dochodu.
Jak widać, nie trzeba martwić się tym, że nie można wypłacić gotówki z programu partnerskiego. Pracy jest naprawdę dużo, a dorobienie do wypłaty nie należy do trudnych zadań w dzisiejszych czasach. Wiele z podanych zajęć to czysta przyjemność. Zarobione pieniądze możemy wykorzystać na zakup modnych ubrań lub na wymarzone wakacje. Najlepiej jednak włożyć je do skarbonki i oszczędzać na tak zwaną czarną godzinę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here