SSL - gwarancja bezpieczeństwa w sieci

Bezpieczeństwo w sieci to temat niezwykle „na czasie”. Nasza obecność w internecie zatacza coraz szersze kręgi; dokonujemy tam zakupów, uczymy się, bawimy, pracujemy. Statystycznie w sieci spędzamy coraz więcej czasu i przenosimy tam coraz więcej naszych aktywności. Załatwiamy sprawy urzędowe, dokonujemy płatności, bierzemy kredyty. W związku z tą zwiększoną aktywnością oraz z przesyłaniem za pomocą internetu naszych tzw. „danych wrażliwych” kluczowe staje się dla nas (oraz dla dostawców usług internetowych) zapewnienie bezpieczeństwa tych danych.

Aby zapewnić takie podstawowe bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych między użytkownikiem a serwerem i ich poufność, z pomocą przychodzi SSL. Certyfikat SSL jest narzędziem poświadczającym wiarygodność domeny. W każdej przeglądarce możemy dzięki niemu sprawdzić, czy strona internetowa, którą właśnie odwiedzamy jest bezpieczna pod względem przesyłanych danych. Jeśli jako dostawca usług internetowych (obojętnie jakiego typu i w jakiej branży) chcemy być postrzegani jako firma rzetelna i profesjonalna to certyfikat SSL jest dla nas dzisiaj wręcz obowiązkowy!

Zastanawiasz się gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www?

Tanie certyfikaty SSL są oferowane przez wiele branżowych firm z obszaru hostingowego (i nie tylko), ale decydując się na konkretnego dostawcę tego rozwiązania weźmy pod uwagę doświadczenie i opinie na temat takich firm. Kwestie związane z bezpieczeństwem (nie tylko w sieci ale i poza nią) zawsze musimy traktować priorytetowo. Certyfikat SSL w kru.pl daje nam gwarancję, że implementacja certyfikatu SSL dla naszej domeny przebiegnie szybko i sprawnie, a to z kolei może szybko przełożyć się na zadowolenie klientów odwiedzających naszą stronę www. Pamiętajmy, że w dobie olbrzymiej konkurencji, o tym że ktoś dokona zakupu akurat w naszym sklepie, często decydują detale. Jednym z nich, obok walorów estetycznych czy dobrych opinii w porównywarkach cenowych może stać się również fakt posiadania certyfikatu SSL.

Źródło: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here