Stare kontra nowoczesne technologie

Miłośnicy stylu retro doskonale wiedzą, że kuchnia musi posiadać niezwykle charakterystyczny element wyposażenia, a mianowicie piekarnik. Piekarniki do zabudowy retro zdominowały rynek, sprawiając też. że u wielu osób narodziła się ochota na urządzanie mieszkania lub domu w stylu retro.

Różne oblicza stylu retro

Piekarniki do zabudowy retro nawiązują swoim wyglądem do tych, które kiedyś znajdowano w starych domach, a niektórzy być może kojarzą je jeszcze ze starymi piekarnikami naszych babć. Dziś jednak designem prześcigają te z dawnych lat, sprawiając, że świetnie wkomponowują się w aranżacje i doskonale prezentują się w kuchniach. Producenci sprzętu wychodzą naprzeciw miłośnikom tego stylu wypuszczając na rynek modele wykonane z najlepszych materiałów. Co więcej wśród dostępnych modeli znajdziemy również takie w kolorze beżowym i kremowym, który na pewno usatysfakcjonuje fanów tego stylu. Piękne stylizowane uchwyty, a także ozdobne elementy (jak na przykład zegar znajdujący się po środku piekarnika) to kolejne plusy w piekarniku do zabudowy w stylu retro.

Styl retro kontra nowoczesne funkcje

Pięknie wyglądające piekarniki do zabudowy retro muszą też spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Z tego też względu producenci sprzętu AGD prześcigają się w pomysłach, jakie funkcje mogą zastosować w swoich piekarnika. Jeżeli zależy nam na funkcjonalnym piekarniku szukajmy takich funkcji jak chłodzenie obudowy, system samoczyszczenia, a także piekarniki ze specjalistycznymi filtrami tłuszczowymi czy z funkcją Eco, dzięki czemu możliwe jest przygotowanie posiłków przy minimalnym zużyciu energii. Tego typu właściwości na pewno docenią ci, którym zależy na oszczędności i ekologicznym podejściu.

Nowoczesne funkcje piekarników

Wygląd i funkcjonalność to 2 najczęściej poszukiwane parametry wśród piekarników do zabudowy. Jeżeli o funkcjonalności mowa, to wszyscy fani slow-food będą zadowoleni znajdując taką opcję w swoim piekarniku. Dzięki niej możliwe jest pieczenie w temperaturze 100 stopni Celsjusza, dzięki czemu zachowane są wszystkie wartości odżywcze przygotowywanej potrawy. Nowoczesne piekarniki są w stanie zadowolić nawet najbardziej wybredne osoby,a do tego upiększać kuchnię.

Piekarniki do zabudowy retro dostępne są w ofercie Lofra.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here