jak połączyć plik pdf?

Jak połączyć pliki pdf?
Zastanawialiście się pewnie gdzie i w jaki sposób można połączyć ze sobą pliki pdf? Napiszę Wam jak ja to robię i jest to dla mnie sprawdzony i najlepszy sposób. Chcecir, aby przygotowany przez Was dokument był przeglądany w określonej kolejności,
oraz chcielibyście połączyć przygotowaną ulotkę przez grafika z regulaminem lub cennikiem, który dość często się zmienia lub
nie chcecie wysyłać odbiorcy wielu załączników, bo sprawia to dużo czasu i siedzenia przed monitorem? A więc:

Wykorzystując opisaną tutaj funkcję dzielenia plików pdf, można wybrać pojedyncze strony, z kilku dokumentów lub prezentacji ,a potem połączyć je razem.

Jest pewien program, który nazywa się Acrobat DC i umożliwia on właśnie połaczenie ze sobą wielu plików w jeden niewielki dokument PDF. Pozwala on również na udostępnianie współpracownikom uporządkowane już informacje, które są zawarte m.in w projekcie. . Pozwala on również edytować pliki PDF przy użyciu gestów dotykowych na, smarftonie, tablecie itp., i również umożliwia każdemu zespołowi na wspólne recenzowanie dokumentów w czasie rzeczywistym. Dzięki programowi Acrobat wszelka współpraca przebiega bardzo płynnie oraz o każdej porze, w każdym miejscu i na wielu urządzeniach

1. Jak wysyłać mniejsze liczby załączników do wiadomości e-mail?

Wszelkie informacje, które są zawarte w projekcie — takie jak np. strony internetowe, arkusze kalkulacyjne oraz wideo, to można je scalić w plik lub portfolio PDF, co ułatwia więc ich udostępnianie oraz archiwizowanie lub rozsyłanie do recenzji.

2. Jak połączyć i uporządkować materiały w podróży?

Wszelkie pliki PDF można również łatwo połączyć w każdej dowolnej przeglądarce internetowej. Otóż na tablecie iPad, telefonie iPhone lub urządzeniu z systemem Android można więc zmieniać kolejność stron oraz również pousuwać je jak i obracać.

3. Dowolna kolejność stron:

Po przeciągnięciu i podczas upuszczania miniaturki stron, można również uporządkować je w żądany sposób. Takie zmiany tego typu są dostępne również po scaleniu plików w dokument PDF.

4. Łatwa nawigacja:

Wszelkie, stopki, numeracje stron, zakładki oraz nagłówki, takżę pomagają czytelnikom skorzystać z dokumentu PDF. Również dodatkowe uzupełnienie stron stanowią wszelakie tła oraz znaki wodne.

Poprowadzę to krok po kroku, czyli:

a) scalanie i łączenie plików w jeden plik PDF:

W przedstawionym programie czyli Acrobat klikamy w ,,menu”, następnie klikamy w ,,narzędzia” i wybieramy opcję łączenia plików.

Klikamy opcję ,,Łączenie plików”, następnie klikamy przycisk ,,Dodaj pliki” i wybieramy pliki, które chcemy umieścić w dokumencie PDF.

Odpowiednio rozmieszczamy pliki oraz strony metodą klikania, przeciągania oraz upuszczania. Gdy chcemy rozwinąć plik i zmienić układ poszczególnych jego stron, to klikamy dwukrotnie w plik. Kiedy chcemy usunąć niepożądaną zawartość, naciskamy klawisz ,,delete”.
Gdy skończyliśmy już rozmieszczanie plików, następnie klikamy opcję ,,łączenia plików”.

Klikamy na przycisk ,,zapisz”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here