Obstawianie meczów

Zastanawiasz się nad tym, jak obstawiać mecze? Wydawać by się mogło, że sprawa jest prosta, ale rzeczywistość kształtuje się zgoła odmiennie. Przede wszystkim należy powiedzieć o tym, że obstawianie meczów dozwolone jest po ukończeniu 18 roku. Wcześniej jest to niezgodne z prawem. Poza tym trzeba mieć na uwadze, że obstawianie meczów może być uzależniające. Takie są fakty. Być może pojawił się teraz argument, że uzależnienie z całą pewnością mnie nie dotyczy, ale prawda przedstawia się zgoła odmiennie. Uzależnienie może dotknąć każdego. Można rzec, że jest to bezsprzecznie podstępna choroba.

Przejdźmy teraz do obstawiania meczów. Zgodnie z tym, co zostało już na samym wstępie wspomniane, sprawa pod żadnym pozorem nie jest prosta. Obstawianie meczów to nie tylko zgadywanie kto wygra, czy też przewidzenie remisu. Weźmy sobie pod uwagę mecz piłki nożnej, niejednokrotnie zdarza się tak, że jest cała masa propozycji dotyczących konkretnego zdarzenia (można powiedzieć, że spora ilość propozycji związana jest, z tym że dane zdarzenie jest popularne). Co można obstawić? Można obstawić choćby dokładny wynik meczu i dokładny wynik po pierwszej połowie. Trzeba też mieć na uwadze, że zakłady mogą dotyczyć też np. rzutów rożnych, żółtych kartek i tego, czy w meczu będzie rzut karny. Naturalnie nie brakuje także możliwości przewidzenia strzelca bramki. Biorąc pod uwagę to wszystko, co zostało powiedziane, wniosek jest jak najbardziej jasny, nie ma najmniejszych powodów do narzekań.

Warto też podkreślić, że niejednokrotnie mówi się, że jakiś mecz jest pewniakiem. Oznacza to nic innego, jak to, że przewidzenie zwycięzcy jest bardzo proste (być może czasem mówi się też o remisie, ale to raczej na zasadzie wyjątku). Niemniej jednak o czym by się nie mówiło, nie istnieją pewniaki (przyjmując założenie, że sport jest uczciwy i nie ma miejsca na korupcję).

Na temat zakładów można być mówić jeszcze naprawdę długo. Kiedy znajdziemy coś, co na interesuje, zaznaczamy dany typ. Warto podkreślić, że są różne rodzaje kuponów (przykładowo wytypowanie jednego zdarzenia to zawsze jest konieczność postawienia kuponu pojedynczego). Niemniej jednak nie będziemy się specjalnie na tym skupiać, bo jest to zbyt rozległy temat. Warto jedynie podkreślić, że można postawić powiedzmy cztery zdarzenia i wszystkie muszą być trafne, jak i może być inaczej.

To, co znajduje się przy danym typie to kurs na dane zdarzenie. Im większy kurs tym mniejsze szanse według analityków. Warto jednak przy okazji podkreślić, że np. kurs 1,30 przy meczu tenisowym nie musi być równoznaczny kursowi 1,30 przy meczu piłki nożnej. Z czym to jest związane? Bukmacherzy też się mylą. Jest to niewątpliwie świetny przykład tego, jak istotna jest znajomość zawodników. Przykładowo, interesujemy się ligą hiszpańską. Widzimy, że Real Madryt w kolejnych meczach gra słabo, ale mimo to jest zdecydowanym faworytem kolejnego starcia. Naszym zdaniem jednak przegra i po zakończeniu meczu okazuje się, że mieliśmy racji. W takiej sytuacji zarobek jest naprawdę spory i wyraźnie widać, że kurs nie ma znaczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here