Erotyczne tabu

Erotyka i wszystko co z nią związane to dla wielu osób temat tabu. Na szczęście jest to temat, który coraz częściej przestaje być jedynie wstydliwym problemem, a staje się normalną częścią życia. Wiele kobiet i ich partnerów rozmawia ze sobą zupełnie swobodnie o swoim życiu seksualnym , potrzebach i pragnieniach. Naturalnie wciąż zdarzają się pary, które wolą w milczeniu cierpieć brak satysfakcji z życia seksualnego, niż porozmawiać z sobą o tym, czego oczekuje druga strona, czy jak znaleźć punkt g u partnerki. Mało tego, mimo, że wydaje się to niemożliwe, wciąż można spotkać osoby, które nie wiedzą czym ów punkt g jest i gdzie go należy szukać.
Czy to znaczy, że żyjemy w ciemnogrodzie i wiemy o seksie tyle samo co ludzie średniowiecza? Wprost przeciwnie. W dobie internetu mamy dostęp do niemal nieograniczonej liczby informacji na każdy temat, a dzięki czatom, forom i portalom internetowym możemy rozmawiać z innymi ludźmi na każdy temat, ciesząc się anonimowością, nawet jeśli wstydzimy się porozmawiać o swoich odczuciach i oczekiwaniach z partnerem. Naturalnie dostęp do internetu nie ogranicza się do zapewnienia nam informacji na każdy możliwy temat. Wiele sklepów posiada swoje strony internetowe, gdzie można dokonać zakupów wybranych towarów on line. Dzięki temu, nawet najbardziej nieśmiała kobieta może skorzystać z dostępu do erotycznych zabawek i zaopatrzyć się np. w najnowszy, działający w połączeniu z wi-fi model wibratora, czy lubrykant nawilżający intymne miejsca. Wystarczy dostęp do internetu, karta kredytowa i wyobraźnia, która pozwoli w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje nam internet i sklepy on line.
Jak już wspomniano, internet oferuje dostęp do wielu informacji, a co najważniejsze, w sieci nie ma tematów tabu. Dzięki temu, możemy do woli wyszukiwać wiadomości o tym, co nas najbardziej interesuje, nawet, jeśli w realu nie bylibyśmy stanie nawet pomyśleć o rozmowie na dany temat z drugim człowiekiem. Bez znaczenia jest, czy interesuje nas jakie techniki masturbacji są najbardziej skuteczne, jakie marzenia seksualne mają inni, czy jak znaleźć partnera do zabaw sado maso. Wystarczy wyszukiwarka internetowa otwarta w trybie incognito i chwila, którą możemy poświęcić na serfowanie w sieci. Czegokolwiek szukamy, jakiekolwiek tematy zaprzątają nasze myśli, w sieci znajdziemy wszystko, czego tylko zapragniemy. A niezliczone strony na których możemy dokonać zakupów lub sprzedaży z pewnością pomogą nam nie tylko zdobyć potrzebne nam akcesoria, ale także pozbyć się tych, które nie spełniły naszych oczekiwań.
Erotyka rozpala nasze zmysły. Nie kryjmy się sami przed sobą z swoimi pragnieniami, marzeniami, potrzebami. Pamiętajmy, ze możemy oszukiwać innych, ale nigdy nie należy kłamać samym sobie. Jeśli czegoś pragniemy to dlaczego nie mielibyśmy swojego pragnienia zrealizować? Zwłaszcza, że często jedynym co nas powstrzymuje jest nasze wyobrażenie o tym co wypada, a co nie. Pamiętajmy, że jedyne ograniczenia które mają sens, to kierowanie się zasadą, aby nie krzywdzić innych i nie pozwolić krzywdzić siebie. Jeśli realizacja naszych pragnień nie krzywdzi nikogo, to nie wart męczyć się rozmyślaniem o tym, że coś jest tabu i nie wypada. Żyje się tylko raz i należy jak najlepiej z tego życia korzystać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here